"A wiosna przyszła pieszo -
Już kwiaty z nią się śpieszą,
Już trawy przed nią rosną
I szumią: „Witaj wiosno!”.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali powitanie wiosny. Przed biblioteką, na wielkim posterze, przyczepiały kwiaty starsze i młodsze dzieci. Na każdej  przerwie miedzylekcyjnej kwiecista suknia Pani Wiosny stawała się  coraz piękniejsza. Przybywało kolorowych kwiatów, zieloniukich listków i barwnych motyli. Wszyscy już mieli dość przymrozków, a każdy pragnął ciepła i słońca. I wreszcie - przyszła! Czy tramwajem, na rowerze lub piechotą? Najważniejsze, że wreszcie jest WIOSNA!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry