W Domu Kultury odbył się etap gminny Konkursu Recytatorskiego MAŁY OKRpod patronatem Burmistzra Ozimka Mirosłąwa Wieszołka. Wzięli w nim udział reprezentanci naszej szkoły: Małgosia Grzesik, Dominika Musiał - uczennice klasy 1a; Iza Rolka i JaneK Sznicer - uczniowie klasy 3a oraz Milena Dobrowolska  z klasy 6a oraz Michał Kotula z klasy 5a. Nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali się jurorom oraz publiczności, recytowali z pasją, ale też z dziecięcą radością i uśmiechem. Występów słuchało się z ogromną przyjemnością.  Rywalizacja była bardzo duża, a wszyscy uczestnicy konkursu recytowali na wysokim poziomie. Jednakże JURY doceniło rewelacyjną interpretację MICHAŁA KOTULI, który zdobył 1 miejsce, i przeszedł do następnego, najwyższego już etapu. Michał będzie tam reprezenrował nie tylko naszą JEDYNKĘ, ale także Gminę Ozimek. Również jurorzy docenili występy IZABELI ROLKI, która zdobyła 2 miejsce oraz malutkiej DOMINIKI MUSIAŁ, której przyznali wyróżnienie. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry