W dniu 27.02.2024 uczniowie klas 4a i 6a udali się na wycieczkę do Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi w Ozimku. Naszym przewodnikiem po wystawie fotografii był jej twórca pan Ryszard Bożym. Uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali zdjęcia, na których można było podziwiać nieistniejącą już Hutę Małapanew, ale również nieistniejący już budynek "Manhattanu". Można było również zobaczyć zdjęcia z jego rozbiórki. Zdjęcia były poświęcone także różnym imprezom, które odbywały się w Ozimku. Nasz przewodnik okazał się prawdziwą skarbnicą informacji, a  uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali jego opowieści.

Agnieszka Kaczmarek, Violetta Oliwa

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry