Klocki. Któż się nimi nie bawił? Chyba każdy z nas. Budowanie z klocków rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci, uczy myślenia i planowania, pobudza do tworzenia i eksperymentowania. Słowem - mała rzecz, a cieszy - klocki są super! W naszej szkolnej świetlicy powstają przawdziwe klockowe cudeńka. Niezliczone ilości robotów, samolotów, kotków, owoców, statków - ba, nawet powstał klockowy  RMS Titanic. Klocki - lego i meli- układają chłopcy i dziewczynki, starsi i młodsi uczniowie. I wciąż powstają nowe prace, gdyż ta zabawa i nauka - nigdy się nie  nudzi, ponieważ daje możliwość kreowania i budowania dziecięcej rzeczywistości, dając nieograniczone możliwości. Zresztą, zobaczcie sami.

Logo - program dla szkół