W dniu 30.01. 2024r. w Domu Kultury w Ozimku miał miejsce finisaż wystawy "NAJGRUBSZE DRZEWA W POLSCE", której autorem był Pan Marek Kaziak-leśnik i pedagog z Lublińca. Wśród zaproszonych gości byli również uczniowie szóstej klasy naszej szkoły. Pan Marek zaprezentował swoje obrazy, genezę ich powstania oraz przybliżył uczniom szczegóły zamiłowania starymi drzewami. Nie obyło się bez omówienia roli drzew w życiu ludzi oraz potrzebie ich pielęgnacji dla następnych pokoleń. W trakcie spotkania dzieci aktywnie uczestniczyły w prelekcji, podczas której mogly pochwalić się wiedzą z zakresu przyrody. Mamy nadzieję, że pan MAREK KAZIAK przyjedzie jeszcze kiedyś do Ozimka i znowu będzie okazja  posłuchać ciekawych opowieści o drzewach.

Zuzanna Szulc

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry