10 stycznia w Domu Kultury w Ozimku odbyło się podsumowanie gminnego etapu Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Spośród ponad 80 prac wykonanych przez przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych  i dorosłych jury wyłoniło 5 prac z każdej kategorii, które dh Katarzyna Szczemirska - koordynatorka konkursu,  przekaże  do Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie  naszej szkoły. W 2 kategorii III m-ce  zajął uczeń kl.II Dominik Kołek, w kategorii 3 wyróżnienia zdobyli uczniowie kl.V  Zosia Oleś i Michał Bytomski . Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczył wszystkim laureatom  Pan Mirosław Wieszołek Burmistrz Ozimka, który podziękował młodym artystom za udział w konkursie i życzył powodzenia w dalszych etapach.

My również przyłączamy się do gratulacji i trzymamy kciuki za sukces Zosi, Michała i Dominika  w etapie powiatowym.

Ilona Moźdźeń

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry