W piątek 10 listopada 2023r. w Krasiejowie odbył się VI Festiwal Artystyczny "Tobie Polsko” o zasięgu ogólnopolskim.  Festiwal był podzielony na dwie kategorie: wokalną i plastyczną. Spośród 58 prac jury w składzie: Aleksandra Pandza - architekt, technik plastyk; Izabela Buska – projektantka wnętrz, członkini Ogniska Kultury Plastycznej we Wrocławiu; Katarzyna Jackowska – miłośnik sztuki i dyrektor przedszkola w Oleśnie,  nagrodziło 22 prace. Wśród nich znalazła  się praca uczennicy kl.VII  Aleksandry Wiernej, która decyzją jury otrzymała wyróżnienie w konkursie. Aleksandra na gali otrzymała dyplom i  piękną statuetkę upamiętniającą konkursowe zmagania. Gratulujemy Oli i życzymy dalszych sukcesów.

Ilona Możdżeń

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry