Piękny apel o niepodległości przygotowali  uczniowie klasy 6a naszej szkoły pod opieką swojej wychowawczyni, pani Violetty Oliwy, która czuwała nad spójnością artystyczną. Szóstoklasiści, wspomagani przez kilkoro uczniów z klas 7a, 5a oraz pierwszoklasistów, z wielkim zaangażowaniem przybliżyli historię Polski i jej drogę do zwycięstwa - odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI po 123 latach niewoli. Były wiersze, taniec i pieśni patriotyczne, a  szczególnie rewelacyjnie  odśpiewana przez uczennice z klasy 7a ROTA, które nauczyła pani Oliwa. Bardzo ładne dekoracje przygotowała także pani Ilona Moźdżeń - mapa Polski, do której każdy uczeń dodawał maleńką polską flagę. To był godny hołd dla Niepodległej Polski!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry