W dniu święta narodowego z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę  wręczono nagrody i wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym ,,Niepodległa z przekazem dla przyszłych pokoleń’’, którego organizatorem był Dom Kultury w Ozimku. Jednym z ważnych celów konkursu było kreatywne uczestnictwo w wydarzeniach związanych z obchodami odzyskania niepodległości poprzez łączenie wiedzy historycznej i wyobraźni plastycznej. W  holu Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród. Nasi uczniowie odebrali nagrody w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria klasy 1-3 : Karolina Wiench - 2 miejsce

I kategoria klasy 4-6 : Zuzanna Winarska - 1 miejsce i Laura Walerowicz -3 miejsce

I kategoria klasy 7-8 : Oskar Lisowiec - 2 miejsce

Gratulujemy naszym uczniom i ich opiekunom, paniom Ilonie Moźdźeń i Wiesławie Papkalli , i życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów !

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry