Uczniowie i rodzice, dyrektor, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły uczestniczyli w uroczystościach gminnych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nasz Poczet Sztandarowy w składzie: Mateusz Gryc, Julia Krawczuk, Amelia Wróbel i Lilianna Błażejewska pod opieką opiekunów Anety Woźnicy i Arkadiusza Wałęgi złożyli takze symboliczną biało-czerwoną wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Martyrologii w Ozimku. Uroczystości odbywały się obok Domu Kultury w Ozimku, a wzięli w nich udział także: władze miasta i starostwa, radni miejscy i powiatowi, liczne delegacje i poczty sztandarowe szkół i zakładów pracy oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. To był piękny i uroczysty dzień świętowania odzyskania niepodległości przez Polskę!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry