Uroczystość pasowania na ucznia odbyła  się w naszej szkole 24 października 2023 r.  Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie na sztandar szkoły oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez dyrektora szkoły Małgorzatę Wronowską. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Nie zabrakło także upominków przygotowanych  przez wspaniałych rodziców. Wszystkim pierwszoklasistom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Daria Bejm