Nasi najmłodsi uczniowie odnieśli pierwszy duży sukces w pierwszym miesiącu nauki w naszej szkole. Zdobyli wyróżnienie specjalne "za wysoki,  artystyczny poziom, dobór repertuaru i odwagę sceniczną" w Międzyszkolnym Konkursie KLIP - KLAPS.  Wokalistki: Emilka Mamrot z klasy Ia i Antosia Pytel z klasy 2a świetnie zaśpiewały, a nasze maluszki zatańczyły w rytm piosenki "Na Wyspach Bergamutach". Czarowały wdziękiem, odwagą i uśmiechem, a wywalczone wyróżnienie specjalne pozwala im dalej występować na konkursie w Niemodlinie, gdzie będą reprezentować Gminę Ozimek. Dzieci do konkursu przygotowała wychowawczyni klasy pierwszej pani Daria Bejm. Nasz występ nie byłby możliwy bez wspaniałego wsparcia ze strony rodziców uczniów, którzy nie tylko przygotowali piękne dekoracje, ale byli z nami, wspierali nasze dzieciaki i mocno trzymali kciuki za swoich małych, kochanych artystów.

Grażyna Świercz

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM NASZYCH PIERWSZAKÓW

ZA WIELKIE WSPARCIE I POMOC, DOBRE SŁOWA, OGROMNĄ ŻYCZLIWOŚĆ I POŚWIĘCONY CZAS.

TO TAK WIELE DLA NAS ZNACZY!

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry