W piątek, 15 września br., uczniowie klasy IV naszej szkoły wzięli udział w EKO WARSZTATACH organizowanych przez Lokalną Grupę Działania  Kraina Dinozaurów w Ozimku. Na uczniów czekało 15 stanowisk, w tym stanowiska eksperckie: Ochrona powietrza, OZE – energia słońca, OZE – energia wiatru, OZE – energia wody, OZE – energia biomasy. Ponadto na wszystkich uczestników czekały stanowiska EKO, ogródek ziołowy, malowanie toreb roślinami. Dzieci wzięły również udział w konkursie wiedzy ekologicznej, ale to nie wszystko, mieli też czas na zabawę z Dinozaurem. Uczestnictwo w takiej ilości atrakcji wymaga energii i siły, gospodarze również i o tym pomyśleli, każdy uczestnik otrzymał drożdżówkę i soczek. Najlepiej jednak naszą zabawę i emocje odda nasza fotorelacja.

Agnieszka Kaczmarek

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry