Rok szkolny 2023/2024 uważam za otwarty- powiedziała dyrektorka JEDYNKI Małgorzata Wronowska na inauguracyjnym apelu, gdzie spotkaliśmy się wszyscy w pierwszym dniu po wakacjach. Czy skończyły się one zbyt szybko? Niektórzy uczniowie już nie mogli się doczekać powrotu do przyjaciół, do ciekawych przygód, świetnych projektów, wycieczek i nowych wyzwań.  Bardzo licznie też przybyli rodzice i rodziny naszych uczniów. Zaproszenie przyjął także Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek, który życzył dzieciakom i ich rodzicom pomyślnego roku szkolnego. Nasi najmłodsi uczniowie - PIERWSZOKLASIŚCI- mieli dziś szczególny dzień. Po ślubowaniu otrzymali wielkie"rogi obfitości" pełne, nie tylko słodyczy, ale także rodzicielskiej dumy, szczęścia i troski o to, co przyniesie kolejnych osiem lat. Jak powiedział burmistrz Wieszołek- dobro naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Życzymy Wam wspaniałego roku szkolnego!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry