Rekrutacja na rok szkolny 2023/24

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2023-24 zamieszczonymi w zakładce BIP

Tradycyjnie, miesiąc luty jest Miesiącem Bezpiecznego Internetu. Ponieważ w  lutym były dwa tygodnie ferii, nasze szkolne działania przeciągnęły się na początek marca. W szkole powstały pouczające gazetki na szkolnych korytarzach oraz przed biblioteką. Uczniowie klas pierwszych zobaczyli teatrzyk kamishibai - Bezpieczeństwo w Internecie - 5 zasad. Natomiast w klasach starszych przeprowadzono lekcje biblioteczne na temat "Pułapek w współczesnych mediach" oraz "Bezpieczeństow w Sieci". Przypominano uczniom, by włączając komputer, włączali także myślenie !

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry