Tradycyjnie, miesiąc luty jest Miesiącem Bezpiecznego Internetu. Ponieważ w  lutym były dwa tygodnie ferii, nasze szkolne działania przeciągnęły się na początek marca. W szkole powstały pouczające gazetki na szkolnych korytarzach oraz przed biblioteką. Uczniowie klas pierwszych zobaczyli teatrzyk kamishibai - Bezpieczeństwo w Internecie - 5 zasad. Natomiast w klasach starszych przeprowadzono lekcje biblioteczne na temat "Pułapek w współczesnych mediach" oraz "Bezpieczeństow w Sieci". Przypominano uczniom, by włączając komputer, włączali także myślenie !