Rekrutacja na rok szkolny 2023/24

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2023-24 zamieszczonymi w zakładce BIP

Uczniowie klas ósmych na lekcjach Informatyki poznali urządzenia wraz z akcesoriami zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości niezbędne do stworzenia studia filmowego. W skład tych urządzeń wchodzą: kamera przenośna cyfrowa wraz z akcesoriami, aparat fotograficzny z akcesoriami, mikroport z akcesoriami, mikrofon kierunkowy z akcesoriami, gimbal, statyw oraz świetlenie do realizacji nagrań. Następnie nabyte umiejętności wykorzystali przy realizacji zdjęć i nagrań podczas zabawy karnawałowej w naszej szkole.

Arkadiusz Wałęga

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry