Na Dzień Otwarty w naszej JEDYNCE zaproponowaliśmy sporo dobrej zabawy dla dzieciaków. Przybyłych gości, dzieci i rodziców, powitała dyrektor Małgorzata Wronowska. Wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnych zabaw i zwiedzania szkoły. Podczas zwiedzania na dzieci czekały różne atrakcje. Najpierw zabawy ruchowe w sali gimnastycznej, potem w świetlicy zabawy z robotami, a wreszcie wesołe zabawy w języku angielskim. W czasie,  gdy dzieci wesoło się bawiły i miło spędzały czas, rodzice poznawali nasze nowe wychowawczynie przyszłych klas pierwszych : DARIĘ BEJM I MARZENĘ DUDKIEWICZ. Nauczycielki opowiedziały o swojej pracy i sukcesach. Oczywiście, nie zabrakło pysznych gofrów z bitą śmietaną i dżemem w naszej odnowionej stołówce. Na zakończenie dzieci i rodzice zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia w szkolnej "fotobudce". Do zobaczenia już niedługo, 1 września, w naszej przyjaznej j i kameralnej JEDYNCE!