Rekrutacja na rok szkolny 2023/24

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2023-24 zamieszczonymi w zakładce BIP

To był piąty i ostatni już dzień Zimowiska z MOSiR-em, który był bardzo dynamiczny. W sali gimnastycznej gry i zabawy sportowe dostarczyły wielu wrażeń. Wyścigi rzędów, tor przeszkód i zabawy piłką Kin wyzwoliły mnóstwo radości i sportowych emocji. Lecz dzisiaj także czekało kino i najnowszy film o przygodach Gallów Asterixa i Obelixa. Dziś też przyszedł czas na podsumowanie i pożegnanie się z naszymi dzieciakami, które zasługują na szczególną pochwałę, gdyż były nie tylko przesympatyczne, ale także bardzo grzeczne i chętnie się bawiły w zaproponowane przez nas gry i zabawy oraz uczestniczyły w wycieczkach.

Za wspólne wspaniałe chwile na zimowisku dziękują wychowawcy: VIOLETTA OLIWA, ANETA WOŹNICA i GRAŻYNA ŚWIERCZ oraz dyrektor MAŁGORZATA WRONOWSKA

Szczególne podziękowania kierujemy do PANA ARKADIUSZA BANIKA,

Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ozimku

za pomoc i udzielone nam wsparcie

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry