Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie recytatorskim "OZIMSKIE SPOTKANIA Z POEZJĄ" , który od lat organizuje Dom Kultury w Ozimku wspólnie z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów: Ewelina Bażejewska, Michał Bytomski, Jakub Wilk, Joanna Wieczorek, Karolina Pudlik, Paolina Osada, Natalia Soworka i Kacper Sklorz. Konkursowi patronował Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek, który wręczył nagrody dla naszych laureatek - JOANNY WIECZOREK za zajęcie 3 miejsca i KAROLINY PUDLIK za zdobycie wyróżnienia! Gratulujemy!