Uczniowie klas 7A i 7B  naszej szkoły biorą udział w międzynarodowym projekcie eTwinning " Let's get to know", czyli "Poznajmy się". Poprzez udział w zajęciech uczniowie rozwijają swoje kompetencje językowe i doskonalą znajomość języka angielskiego. W ramach zajęć tej międzynarodowej współpracy uczniowie przygotowali interesującą broszurę turystyczną promującą ciekawe miejsca i zabytki w swoich krajach: Turcji, Francji i Polsce. Znalazły się tu miejsca wybrane przez uczniów z różnych powodów - są piękne, ciekawe lub historyczne. Zapraszamy do obejrzenia i zwiedzania świata z naszymi uczniami oraz ich francuskimi i tureckimi przyjaciółmi.

Alesia Asmushkina