Nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym EUROPE CODE WEEK 2020.  Uczestniczyli w nim uczniowie klas 1-3 oraz klasach starszych. Dzięki zgłoszonym 11. zadaniom uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i pogłębienia umiejętności związanych z kodowaniem. Wszystkie klasy spisały się na medal. Wychowawczynie klas młodszych wzięły udział w specjalnym szkoleniu, by potem zdobytą wiedzę przekazać swoim uczniom. Warto wspomnieć, że nasza JEDYNKA była jedyną szkołą w  gminie Ozimek, która uczestniczyła w tym międzynarodowym projekcie, co pokazuje załaczona mapka - nasze 11 zadań.

W dołączonym linku można zobaczyć jak pracowały nasze dzieciaki!

ANETA WOŹNICA