Rozalka z siódmej A naszej JEDYNECZKI, razem ze swoją mamą szyła maseczki dla służby zdrowia. Od razu narodził się pomysł, aby udzielić Rozalce wsparcia. Klasa 5a bez wahania włączyła się do akcji. Całość koordynowała energiczna Ewa Gryska, mama Igora,który także pomagał w tej niecodziennej akcji krawieckiej. Wsparcia medialnego udzielił tata Filipa, Tomasz Jaroch, zakładając stronę SZYJEMY MASECZKI DLA OZIMKA. Rodzice uczniów naszej klasy pozbierali pieniądze i zakupili za nie 88 m2 materiału, z którego wyszły niezbędne dla nas wszystkich maseczki. Było ich bardzo dużo, na początek około 600. Maseczki zostały rozdysponowane dla mieszkańców gminy Ozimek poprzez nasz Urząd Gminy i Miasta, trafiły do OSP oraz darczyńców. A potem już poszło lawinowo! Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc!

Grażyna Świercz i Ewa Gryska

Rozalka szyje maseczki