W ostatnim tygodniu listopada klasy IIIA i IIIB wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Karoliną Gawlik i panią Darią Bejm zaprosiły dzieci z Publicznych Przedszkoli nr 1, 2, 4 oraz grupę przedszkolną przy SP3 w Ozimku na „Andrzejkowy poranek”.

Na początku dzieci dowiedziały się o ludowej tradycji obchodzenia Andrzejek, a później wzięły udział w różnorodnych wróżbach prowadzonych przez uczniów. Przedszkolaki mogły poznać swoją przyszłość, imię sympatii, jaki zawód będą wykonywać i co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości.

Następnie dzieci zdobiły andrzejkowego kota, którego zabrały na pamiątkę. Na koniec wróżki poczęstowały dzieci cukierkami.

Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych wrażeń. Dzieci bawiły się wspaniale, co przysporzyło nam wiele radości.

Karolina Gawlik, Daria Bejm