W klasie 1 a dzieci chętnie poznają świat, pomocne są często doświadczenia. Na przeciw oczekiwaniom naszej klasy wyszła firma Tauron, która prowadzi o kilku lat program „ Bezpieczniki Taurona”. Dzięki scenariuszom zajęć i propozycji realizacji ciekawych lekcji mogliśmy przeprowadzić zajęcia, które tłumaczyły dzieciom co to jest prąd elektryczny i jak powstaje. Po zakończonych zajęciach nasza klasa otrzymała certyfikat, a każde z dzieci drobne upominki. Radości nie było końca! Doświadczamy i poznajemy każdego dnia.

Aneta Woźnica