Pierwszy raz w tym roku w naszej szkole obchodzono Dzień Piżamy.

Większość młodszych i część starszych uczniów przyszła do szkoły w piżamach oraz kapciach. Niektórzy nawet pokusili się o przyniesienie swoich ulubionych pluszaków. Uczniowie, którzy najlepiej się zaprezentowali w swoich piżamach otrzymali drobne upominki. Wszyscy chętnie też pozowali do piżamowych zdjęć. Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego – podjęta po raz pierwszy w naszej szkole – spotkała się z dość sporym zainteresowaniem. Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony dzień i już zapraszamy do zabawy w przyszłym roku.

RSU