W dniu 29.05.19r. uczniowie klas IIA i IIB wraz ze swoimi wychowawczyniami Karoliną Gawlik i Aleksandrą Janerką zaprosili do szkoły swoich rodziców na wielką uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie w przedstawieniu pt. „Bo rodzina to rodzina”, zatańczyli, zaśpiewali piosenki oraz złożyli życzenia. Na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Na koniec uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie zrobione przestrzenne, tęczowe motyle .Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek.

Uroczystość przebiegła w ciepłej, miłej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Karolina Gawlik i Aleksandra Janerka