Rekrutacja na rok szkolny 2023/24

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2023-24 zamieszczonymi w zakładce BIP

W dniu 13 października odbyła się uroczysta akademia z okzaji Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek oraz przedstawiciel Rady Rodziców Kamila Jakubowska-Pytel. Nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni  szkoły zostali nagrodzeni Nagrodami Dyrektora. Natomiast liczna rzesza uczniów odebrała stypendia za bardzo wysokie wyniki w nauce. Impreza przebiegała w miłej atmosferze, a przygotowała ją klasa 5a z wychowawczynią. 

Violetta Oliwa

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry