Rekrutacja na rok szkolny 2023/24

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2023-24 zamieszczonymi w zakładce BIP

POWODZENIA! Te życzenia pomyślnego roku szkolnego 2022/2023 przewijały się w wystąpieniach dyrektora szkoły - pani Małgorzaty Wronowskiej, gościa specjalnego Burmistrza Ozimka - pana Mirosława Wieszołka oraz skarbniczki Rady Rodziców - pani Kamili Jakubowskiej Pytel. Nasza uroczystość bardzo licznie zgromadziła zarówno uczniów, jak i ich rodziny. Akademię poprowadziły uczennice klasy 8a - Karolina Pudlik i Joanna Wieczorek. Zadebiutował nowy Poczet Sztandarowy szkoły w składzie - Bruno Szewczyk, Martyna Stonoga i Martyna Kałwak- wszyscy z klasy 8b. Jednak najważniejszymi uczestnikami uroczystości byli uczniowie klas pierwszych, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i zostali przyjęci w grono uczniów naszej JEDYNKI - "Szkoły Dobrych Relacji". Najmłodsi czekali z niecierpliwością na śliczne, kolorowe "rogi obfitości" oraz pamiątkowe zdjęcia ze swoimi wspaniałymi wychowawczyniami - klasy 1a- panią Anetą Woźnicą i klasy 1b - panią Sonią Koźlik. Cóż więc życzyć naszym dzieciom na nowy rok szkolny? Powodzenia!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry