Uczniowie klasy IIA brali udział w konkursie plastycznym „Krew to Życie” organizowanym przez Opolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża i Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "MAŁAPANEW" w Ozimku.Celem konkursu była promocja idei krwiodawstwa wśród dzieci. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli film edukacyjny o  krwi. Poznali jej budowę, składniki i funkcje w organizmie. Wyposażeni w taką wiedzę przystąpili do wykonania postawionego przed nimi zadania. Powstały ciekawe prace plastyczne, które zostały docenione i nagrodzone przez organizatorów. Trzecie miejsce w konkursie zajęła  Aleksandra Maciąg, a wyróżnienie otrzymała Karolina Wiench.

Gratulujemy!

Wiesława Papkalla