3 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy  w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Danuta Kłysińska, która przedstawiła ofertę edukacyjną naszej szkoły. Następnie uczniowie klasy III B zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, po czym wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnych zabaw i zwiedzania szkoły. Podczas zwiedzania na dzieci czekały różne atrakcje. W salce gimnastyki korekcyjnej były ćwiczenia sprawnościowe, a w bibliotece gry na konsoli XBOX. Dzieci z radością bawiły się w szkolnej świetlicy oraz w pracowni komputerowej. W poszczególnych klasach zostały zaprezentowane możliwości wykorzystania tablic interaktywnych w nauce szkolnej. Duże zainteresowanie wśród dzieci wzbudziły zabawy z robotem Photonem. Przyszli uczniowie mieli okazję zobaczyć naszą szkołę w całej okazałości, a rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją szkoły. Na końcu odwiedziliśmy stołówkę szkolną, gdzie na co dzień panie kucharki gotują pyszne obiady, a dziś specjalnie dla przedszkolaków przygotowały słodką niespodziankę. Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.