Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji SZKOŁA DO HYMNU. Wszyscy się do tego wydarzenia dobrze przygotowali: uczniowie ćwiczyli na lekcjach 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, przynieśli biało-czerwone chorągiewki, flagi i balony, przypięli kotyliony. Nawet buzie pomalowali w barwy bieli i czerwieni. A potem, o godzinie 11.11 przed Domem Kultury, wspólnie, głośno i uroczyście zaśpiewali hymn Polski. W imieniu władz naszej gminy zwrócił się do uczniów wiceburmistrz Zbigniew Kowalczyk, który nie tylko podziękował młodzieży za ich piękną patriotyczną postawę, ale także życzył nam wszystkim -Polakom i Polsce- samych dobrych dni!