"Jedynka" kibicowała polskiej kadrze narodowej na Mityngu lekkoatletycznym w Chorzowie.

14 września 2019r uczniowie z klas V,VI,VII iVIII pod opieką pani Violetty Oliwy pojechali na 10 Memoriał Kamili Skolimowskiej. Odbyły się konkurencje techniczne, które wzbudziły ogromne emocje wśród uczniów, a także biegi krótkie i długie. Dzieci miały możliwość zobaczenia na żywo naszych biegaczy Adama Kszczota i Marcina Lewandowskiego. Fantastycznie przebiegał konkurs skoku o tyczce z Piotrem Liskiem i Wojciechowskim, gdzie poprzeczka była założona na wysokość 5,82 m.Dużą radość dał nam bieg naszej sprinterki na 100m Ewy Swobody, która zwyciężyła. Startowały również dzieci niepełnosprawne,które zebrały największe brawa od  publiczności. Na długo zapamiętamy wspaniałych sportowców i atmosferę panującą na świetnym Stadionie Śląskim w Chorzowie.
Violetta Oliwa