W naszej szkole sport odgrywa bardzo ważną rolę. Mamy bardzo dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, salkę do gimnastyki korekcyjnej oraz boisko sportowe. Uczniowie licznie uczestniczą w zajęciach Szkolnego Koła Sportowego. Organizowane są róznorodne zajęcia sportowe oraz innowacje pedagogiczne.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Active Team organizuje w dniu 3 grudnia br. IV Bieg Mikołajkowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nawet jeżeli nie bierzecie Państwo udziału w biegu możecie włączyć się do przygotowanych przez nas dodatkowych atrakcji i akcji, a mianowicie

w godzinach od 10:00 do 11:00 przygotowaliśmy dla najmłodszych „Animacje z Mikołajem” a w godzinach od 9:00 do 12:00 będziemy przeprowadzać akcję rejestracji nowych, potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego. Czekać będą na Państwa wolontariusze, którzy przekażą Państwu pałeczki do samodzielnego wymazu materiału z policzka oraz przeprowadzą proces rejestracji.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych do udziału w tańcach, zabawach, konkursach z Mikołajem, a Państwa do rejestracji w bazie DKMS – możecie Państwo uratować życie biologicznemu bliźniakowi, który potrzebuje Państwa pomocy!

Joanna Bachłaj

Iwona Wiercińska