II Bieg MIkołajkowy - wręczanie nagród

Organizatorzy II Biegu Mikołajkowego - Stowarzyszenie Active Team z Ozimka oraz współorganizatorzy Stowarzyszenie LGD Kraina Dinozaurów i Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Ozimku - zadbali o każdy szczegół. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a na zwycięzców czekało podium i nagrody rzeczowe. Przygotowane były także gorące napoje , słodkie rogaliki i przepyszny bogracz przygotowany przez kucharki z JEDYNKI. Na zakończenie uhonorowani medalami zostali także STRAŻACY, którzy jak zawsze służyli swoją pomocą.

123545a789101112131415161718192021222324252627

• Data aktualizacji: 2020-09-23 13:55