Dziś jest

SPORT

        W naszej szkole sport odgrywa bardzo ważną rolę. Mamy bardzo dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, salkę do gimnastyki korekcyjnej oraz boisko sportowe. Uczniowie licznie uczestniczą w zajęciach Szkolnego Koła Sportowego.
Prowadzone są Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły, które rozgrywane są w klasach IV – VIII. Drużyny poszczególnych klas rywalizują między sobą w takich konkurencjach jak:

  • biegi przełajowe,
  • zespołowe gry sportowe,
  • wyścigi rzędów,
  • sporty zimowe.

          Każda konkurencja rozgrywana jest raz w miesiącu.
Często organizowane są wyjazdy uczniów na basen do Dobrodzienia i Tarnowskich Gór. Na lekcjach WF korzystamy ze sprzętu sportowego, który jest ciągle uzupełniany. Ciekawy tor przeszkód zakupiony w ramach programu rządowego "Radosna Szkoła" został  wzbogacony dzięki dochodowi uzyskanemu z kiermaszu świątecznego. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili!

123456

II Bieg Mikołajkowy- biegi dzieci i młodzieży

W naszej szkole odbył się II Bieg Mikołajkowy, który zgromadził sympatyków biegania i aktywnego spędzania czasu wolnego. Imprezę otworzyła wicestarosta LEONARDA PŁOSZAJ, sekretarz gminy BARBARA DURKALEC, radny powiatowy KRZYSZTOF KOŹLIK.  Oczywiście razem z organizatorami  i współorganizatorami -  szefową Stowarzyszenia Active Team JOANNĄ BACHŁAJ, wicedyrektor JEDYNKI VIOLETTĄ TEPER oraz VIOLETTĄ OLIWĄ - nauczycielką naszej szkoły i trenerką. Startowały i dziewczęta i chłopcy, i duzi i mali, ale każdy dał z siebie wszystko i wielkim zapałem dobiegł do mety. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali piękny pamiątkowy medal. BRAWO!

Grażyna Świercz

1a2345678910111213141516181920212223242526272817

Facebook PSP1 w Ozimku   FACEBOOK

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2019/2020

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

1

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2020-09-23 13:55
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 274 376