W naszej szkole sport odgrywa bardzo ważną rolę. Mamy bardzo dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, salkę do gimnastyki korekcyjnej oraz boisko sportowe. Uczniowie licznie uczestniczą w zajęciach Szkolnego Koła Sportowego. Organizowane są róznorodne zajęcia sportowe oraz innowacje pedagogiczne.

Uczniowie klasy 4a ze swoimi rodzicami obchodzili Dzień Dziecka bardzo aktywnie. Wspólnie razem - rodzice i dzieci- grali w piłkę KIN. Różnorodne zabawy podobały się nie tylko dzieciom, także dorośli mieli w trakcie zabaw sporo radości. Było dużo śmiechu  i spontaniczności. Najbardziej podobały się zabawy w "lokomotywę" oraz "Indianę Jonesa". Po intensywnych zabawach rodzice zaprosili dzieciaki na lody. To było bardzo miłe spotkanie!

Foto: Magdalena Dudkiewicz