Drużyna  nr 2 naszej szkoły zdobyła trzecie miejsce w zawodach X edycji SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Guzy, Szymon Jarczewski, Kamil Jarocki, Karol Błażykowski oraz Sebatian Supel- król strzelców tych zawodów.  Uczniów przygotowywała pani VIOLETTA OLIWA. Zawodnicy otrzymali nagrody i wyróżnienia z rąk Burmistrza Ozimka - Jana Labusa. Organizatorzy przygotowali na ten dzień sporo atrakcji: można było postrzelać do tarczy, można było rozpalić ognisko w warunkach polowych, dowiedzieć się jak udzielić pierwszej pomocy, pod  opieką żołnierzy z X Opolskiej Brygady Logistycznej. Na zakończenie , jak zawsze,  były przepyszne kiełbaski.