1. Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce na szczeblu powiatowym, które odbyły się 11 maja br. w Opolu - zakwalifikowała się HALINA BĄK.

2. Piłka nożna chłopców z klas IV - MEMORIAŁ MARKA PROCYSZYNA:

- 26.04 .2018 - Ozimek - gmina I miejsce

- 09.05.2018 -Ozimek - pólfinał powiatowy I miejsce

-15.05.2018 -Chruścina - finał powiatu I miejsce

- 23.05 2018 - pólfinał wojewódzki II miejsce

Składa drużyny: Piotr Czpokiewicz, Wojciech Okuniewicz, Sebastian Drozdek, Marcel Rusin, Maksymilian Chmura, Filip Pięta, Jędrzej Zając oraz z klas trzecich Wincent Chmura i Paweł Troszyński. Opiekunem uczniów jest pani Violetta Oliwa.