Drużynowe Zawody w Badmintonie na szczeblu powiatowym odbyły się w Komprachcicach 27 listopada br. Nasza drużyna w składzie: Karolina Guzy, Kinga Wojtyszyn, Tymoteusz Stasiukiewicz oraz Kamil Jarocki zajęła tam V miejsce. Natomiast 1 grudnia braliśmy udział w Indywidualnych Zawodach w Badmintonie, gdzie Wojciech Okuniewicz wywalczył awans do zawodów wojewódzkich zajmując III miejsce. A w zawodach startowali uczniowie: Sebastian Drozdek, Wojciech Okuniewicz, Maksymilian Bator oraz Jędrzej Zając. Opiekunem uczniów jest nauczycielka Violetta Oliwa.