Uroczysta akademia zakończyła rok szkolny i rozpoczęła wyczekiwane wakacje. Okolicznościowe przemówienia wygłosili dyrektor szkoły Danuta Kłysińska, sekretarz gminy Barbara Durkalec, przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Mielnik oraz ksiądz proboszcz Marian Demarczyk. Uczniowie otrzymali z rąk sekretarza gminy zasłużone stypendia za wyniki w nauce i godne zachowanie. Wręczono także najlepszym uczniom z każdej klasy nagrody książkowe. Pani dyrektor wręczyła trzem uczennicom nagrody rzeczowe za najwyższe średnie w szkole oraz Puchar Dyrektora Szkoły za całoroczny turniej sportowy, który prowadziła pani Violetta Oliwa. Na zakończenie uczniowie klas szóstych przygotowali wesoły program artystyczny, który wprowadził wszystkich zebranych w wesoły wakacyjny nastrój. A "lato, lato, lato czeka"...