W dniu 5 czerwca 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Ozimku pod czujnym okiem funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Ozimku odbył się egzamin na kartę rowerową. Po całym roku przygotowań uczniowie przystąpili do egzaminu praktycznego podczas, którego musieli wykazać się dobrą techniką jazdy na rowerze, pokonując tor przeszkód. Była jazda po desce, po nierównościach, slalom i zakręty z ich zasygnalizowaniem. Egzamin dla wszystkich uczniów zdających zakończył się wynikiem pozytywnym. Gratulujemy i życzymy bezpiecznych wycieczek rowerowych!

Składamy serdeczne podziękowaniadla sierż. sztab. Karoliny Michalczyk

i sierż. Marka Miętkiewicza Komisariatu Policji w Ozimku za pomoc przy przeprowadzeniu egzaminu na kartę rowerową dla uczniów PSP nr 1 w Ozimku.

Elżbieta Nawrocka i Grażyna Świercz