Uczniowie klasy IIA odwiedzili swoich młodszych kolegów z Publicznego Przedszkola nr 1 w Ozimku, aby obejrzeć przedstawienie zaprezentowane przez dzieci pod opieką pani Olgi Małkiewicz. Występ przed publicznością uczniów okazał się niemałym wyzwaniem. Przedszkolaki były nieco onieśmielone, jednakże premiera okazała się być dużym sukcesem. Drugoklasiści z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie. Na koniec w sali słychać było gromkie brawa. Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że bardzo podobał im się występ młodszych kolegów. Z zaciekawieniem oglądali też salę przedszkolną i dekoracje.

Po miłym spotkaniu w przedszkolu uczniowie udali się do sklepu ,gdzie samodzielnie kupowali lody. Była to świetna lekcja rozwijania umiejętności praktycznych połączona z przyjemnością. Uczniowie klasy drugiej a z uczuciem radości wrócili do szkoły .

Magdalena Dudkiewicz