Przedstawicielki Kółka Misyjnego Agnieszka i Milena z VI b udały się w środę 17 maja na Górę św. Anny do Ośrodka Misyjnego i wpłaciły wypracowane przez kółko misyjne pieniądze na edukację na naszego niepełnosprawnego kolegi Boukare Zabre z Burkina Faso. Jest to już kolejna wpłata w tym roku szkolnym na rzecz dzieci z Afryki. Dzięki wszystkim zbieraczom makulatury i biorącym udział w naszych akcjach misyjnych Aristide i Lorenc mogą się uczyć w szkole średniej a Baukare w szkole podstawowej.

Siostra Leonia