W auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego, w dniu 18 maja tego roku  odbyła się gala laureatów tegorocznych konkursów organizowanych przez Kurię Diecezjalną. W konkursie plastycznym, którego tematem była setna rocznica objawień w Fatimie wzięła udział i zdobyła pierwszą nagrodę Oliwia Rogowska z klasy VI a. Ona też odebrała nagrodę z rąk ks. Jerzego Kostorza. Uroczystość tę zaszczycili swoją obecnością ks. bp. Rudolf Pierskała, wiceprezydent miasta Opola pan Marcin Rol i kurator oświaty pan Michał Siek. Naszej Oliwii  gratulujemy zdobytej nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

Marietta Pyrek