Pod koniec kwietnia klasy 4a i 4b razem z wychowawczyniami - K. Mahari i V. Oliwą - zorganizowały szkolną akademię, która miała upamiętnić Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Patrona Szkoły.

Klasa 4a przygotowała montaż poetycko- muzyczny poświęcony rocznicy jednego z najważniejszych polskich wydarzeń historycznych – podpisania pierwszej w Europie, a drugiej na świecie ustawy zasadniczej.

Wydarzenia związane z życiem i odkryciami oraz działalnością naukową Marii Skłodowskiej-Curie przypomniała klasa 4 b przedstawiając pokrótce życiorys Patronki PSP nr 1 w Ozimku.

/K. Mahari/