„Wiosna, cieplejszy wieje wiatr…

Wiosna, już nam ubyło lat…”

21 marca 2017 roku klasa III „b” z wychowawczynią, Barbarą Szymską  i Anetą Woźnicą udała się do Domu Kultury w Ozimku, aby uczcić pierwszy dzień wiosny. Uczniowie najpierw obejrzeli spektakl pt. „Smok”, następnie zaprezentowali się w konkursie marzannowym, zdobywając I miejsce na najładniejszy korowód marzankowy. Było dużo uśmiechu i radości, ponieważ wkład pracy włożony przez dzieci w wykonanie wielu elementów stroju, nakryć głowy oraz marzanny został doceniony przez komisję oceniającą.

Barbara Szymska