Uczniowie klasy II a na zajęciach założyli hodowlę roślin. Dzieci podzieliły się na grupy, a każda z nich miała inne zadanie do wykonania. Jedni sadzili kwiatki i pomidorki, inni siali szczypiorek, groszek, rzeżuchę, koperek i pietruszkę oraz marchewkę. Na koniec  oznaczyli rośliny tabliczkami, podlali ziemię i ustawili doniczki w klasowym kąciku przyrody. Częściowe efekty pracy można będzie zobaczyć już za kilka dni, gdy wyrośnie czupryna rzeżuchy. A za jakiś czas naszym klasowym ogródku zrobi się bardzo zielono. Z niecierpliwością czekamy na efekty naszej pracy! Zapachniało wiosną!

Magdalena Dudkiewicz