Ostatni tydzień przed feriami upłynął w naszej szkole w atmosferze miłości, przyjaźni i ...radosnego oczekiwania. A wszystko z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Jak co roku, Samorząd Uczniowski przygotował pocztę walentynkową. Przez cały tydzień uczniowie wrzucali kartki z życzeniami do specjalnie przygotowanej skrzynki.  Wszystkie "walentynki" zostały rozdane dzieciom 10 lutego. Na twarzy każdego obdarowanego pojawił się uśmiech i miłe zaskoczenie. Był to bardzo miły dzień, pełen miłości, uśmiechu i radości.

DARIA BEJM