Wesoła zabawa, pouczające spotkanie, interesujące zadania i zagadki - tak można scharakteryzować spotkanie uczniów maszej szkoły z aktorem Stanisławem Sielickim. Wartka akcja, jak w kalejdoskopie, przeprowadzała dzieci przez tajniki kolejnych ciekawych zadań- połączenia zabawy i nauki.  Ten świetny spektakl  z nieodłącznymi piłkami, pozwolił dzieciom poznać wiele ciekawostek z historii, fliatelistyki, religii i kultury, poznać otaczający nas świat. W kolorowej scenerii, z różnorodnymi dekoracjami, zabawnymi rekwizytami i różnobarwnymi przebraniami, w które chętnie przebierały się dzieciaki, odbyło się to interaktywne spotkanie. Było więc coś dla oka, było i dla umysłu. Wartka akcja, rywalizacja dzieci, różnorodne łamigłówki i trudne zagadki, to wszystko sprawiało, że nikt się nie nudził. Każdy współtworzył widowisko swoim zaangażowaniem, radosnym śmiechem i powtarzającą się piosenką "NIE WAŻNE KTO WYGRA, NIE WAŻNE KTO GRA! WAŻNE, BY ZABAWA BYŁA NA 102!"