Zabawa karnawałowa, to zawsze świetna zabawa. Uczniowie doskonale się bawili w rytm dyskotekowych hitów, które rewelacyjne zmiksował sam mistrz- DJ WASYL. Oczywiście, nie zabrakło także zabaw i konkursów. Pięknie przebrane dziewczęta -królowały wróżki, księżniczki i kotki, konkurowały z chłopakami -najczęściej żołnierzami i policjantami. Feeria barw kostiumów, cudownie mixowała się z wielobarwnymi kostiumami dzieci. Ich uśmiechy i radość są najlepszym podziękowaniem dla niezawodnej RADY RODZICÓW naszej szkoły, której należą się podziękowania za zorganizowanie tej wspaniałej zabawy karnawałowej. W szkole zaś, nad całością czuwały nauczycielki- RENATA KRZYŻOWSKA, DARIA BEJM, ANETA WOŹNICA, ALESIA ASMUSHKINA i BARBARA SZYMSKA.
G.Świercz, A.Woźnica